Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Tourana ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy tylko zastanawiasz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Tourana? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Tourana? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Touran, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagena Tourana .

Jakiego paliwa użyć do diesla Volkswagena Tourana?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do Volkswagena Tourana z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy pompie gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Volkswagena Tourana lub oleju napędowego B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Volkswagena Tourana , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , w konsekwencji jest z konieczności najlepszy wśród kierowców Volkswagena Tourana . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które zwiększ żywotność silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Tourana lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Tourana lub B10 jest również nazywany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą wprowadzane są specjalne dodatki zwalczające zimowe temperatury. Dodatkowo został opracowany z myślą o wyprzedzeniu pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Volkswagen Touran?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Touran?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Volkswagena Tourana , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w oparciu o rocznik Twojego Volkswagena Tourana nie będziesz w stanie wykorzystać wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Touran i ich specyfika.

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Volkswagena Tourana

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Touran, odpowiada większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Tourana

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Volkswagena Tourana zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Volkswagena Tourana

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Volkswagena Tourana w rzeczywistości pozwala na to jego skład odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Tourana jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Volkswagen Touran z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Tourana, spójrz na kategorię Volkswagen Touran.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Touran 3?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector