Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Transportera 4 ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu chcesz wiedzieć, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Transportera 4? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Transportera 4? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Transporter 4, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do Volkswagena Transportera 4 benzyny .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Volkswagen Transporter 4?

Zaczynamy więc od skoncentrowania się na paliwie do Volkswagena Transportera 4 z silnikiem Diesla. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Volkswagen Transporter 4 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Volkswagen Transporter 4 , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest więc faktycznie najpopularniejszym wśród kierowców Volkswagena Transportera 4 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Transportera 4 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Transportera 4 lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został wprowadzony, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Volkswagen Transporter?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Transporter 4?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Transportera 4 w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagen Transporter 4 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Transporter 4 i ich specyfika .

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Volkswagena Transportera 4

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Transporter 4, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Transportera 4

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez Volkswagena Transportera 4 zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volkswagena Transportera 4

Jest Najlepsze paliwo dla Volkswagena Transportera 4 benzyna w rzeczywistości pozwala na to jego skład do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Transportera 4 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Volkswagen Transporter 4 z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Transporter 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 4.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagen Transporter 4 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector