Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Transportera 5 ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż lub dopiero o tym myślisz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Transportera 5? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Wam poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Transportera 5? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Transporter 5, a po drugie, jakie paliwo wybrać do Volkswagena Transportera 5 benzyny .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Volkswagen Transporter 5?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Volkswagena Transportera 5 z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Volkswagen Transporter 5 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Volkswagen Transporter 5 , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest to faktycznie najpopularniejszy wśród kierowców Volkswagena Transportera 5 . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Transportera 5 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Transportera 5 lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został wprowadzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Volkswagena Transportera 5?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Transporter 5?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Transportera 5 , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagen Transporter 5 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Volkswagen Transporter 5 i ich specyfika .

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Volkswagena Transportera 5

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Transporter 5, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Transportera 5

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Volkswagena Transportera 5 zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volkswagena Transportera 5

Jest Najlepsze paliwo dla Volkswagena Transportera 5 benzyna w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Transportera 5 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany JUST by Volkswagen Transporter 5 z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Transporter 5 znajdziesz w kategorii Volkswagen Transporter 5.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Gdzie umieścić płyn chłodzący w Volkswagen Transporter 6 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector