Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Transportera 6 ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu martwisz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Transportera 6? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Transportera 6? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Transporter 6, a po drugie, jakie paliwo wybrać do Volkswagena Transportera 6 benzyny .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Volkswagen Transporter 6?

Zaczynamy więc od skoncentrowania się na paliwie do Volkswagena Transportera 6 z silnikiem Diesla. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Volkswagen Transporter 6 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Volkswagen Transporter 6 , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , dlatego jest to faktycznie najpopularniejszy wśród kierowców Volkswagena Transportera 6 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Transportera 6 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Transportera 6 lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy specjalne dodatki są zintegrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Dodatkowo został wprowadzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Gdzie umieścić płyn chłodzący w Volkswagen Transporter 4 ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Transporter 6?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Transportera 6 w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagen Transporter 6 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Volkswagen Transporter 6 i ich specyfika .

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Volkswagena Transportera 6

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Transporter 6, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Transportera 6

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Volkswagen Transporter 6 wynaleziony po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volkswagena Transportera 6

Jest Najlepsze paliwo dla Volkswagena Transportera 6 benzyna w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Transportera 6 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany TYLKO przez Volkswagen Transporter 6 z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 6, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Transporter 6.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Transporter 6?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector