Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Transportera?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu zastanawiasz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Transportera? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Transportera? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Transporter, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagena Transportera .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Volkswagen Transporter?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Volkswagena Transportera z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Volkswagena Transportera lub oleju napędowego B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Volkswagen Transporter , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , jest więc faktycznie najlepszy wśród kierowców Volkswagena Transportera . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: zwiększ żywotność silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Transportera lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Transportera lub B10 jest tak dobrze znany jak olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy specjalne dodatki są zintegrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Co więcej, został opracowany, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Volkswagen Transporter 5?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Transporter?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa dla Volkswagen Transporter , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Volkswagen Transporter nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Transporter i ich specyfika.

Paliwo benzynowe SP95 E5 dla Volkswagen Transporter

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli benzynowych Volkswagena Transportera, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Transportera

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez Volkswagen Transporter wynaleziony po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Volkswagena Transportera

Jest Najlepsze paliwo dla benzyny Volkswagena Transportera w rzeczywistości pozwala na to jego skład odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Transportera jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany TYLKO przez Volkswagen Transporter z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Transporter.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Volkswagena Transportera?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector