Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volvo XC60 ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu zastanawiasz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volvo XC60? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się Wam pomóc poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volvo XC60? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volvo XC60, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Volvo XC60 .

Jakiego paliwa użyć do silnika wysokoprężnego Volvo XC60?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Volvo XC60 z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla Twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Volvo XC60 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Volvo XC60 , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest więc faktycznie najpopularniejszym wśród kierowców Volvo XC60 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volvo XC60 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volvo XC60 lub B10 jest tak dobrze znany jak olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą wprowadzane są specjalne dodatki zwalczające zimowe temperatury. Co więcej, został stworzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Silnik Volvo XC60 grzechocze, gdy jest zimny

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volvo XC60?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Volvo XC60 , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Volvo XC60 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volvo XC60 i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Volvo XC60

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli benzynowych Volvo XC60, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać jednostkę silnika w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volvo XC60

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez Volvo XC60 zaprojektowane po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volvo XC60

Jest Doskonałe paliwo do benzyny Volvo XC60 w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volvo XC60 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany TYLKO przez Volvo XC60 z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Volvo XC60, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Fotel utknął Volvo XC60 na swoim miejscu
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector