Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy na GMC Yukon ?

Jeśli zidentyfikujesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica twojego GMC Yukon piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów związanych z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił stworzyć ten post, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować swój problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się kierownicą GMC Yukon, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko piszczenie i wibracje pojazdu.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO GMC Yukon PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli stwierdzisz, że kierownica Twojego GMC Yukon piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwa klasyczne wyzwalacze, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a silnikiem . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większe trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego GMC Yukon będzie skrzypiać . W konsekwencji kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz określić przyczyny hałasu, sprawdź stronę z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy swojego GMC Yukon, która pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

Weiterlesen:
Kluczowa lampka na GMC Yukon pozostaje włączona

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJE GMC Yukon skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz tego piszczenie kierownicy Twojego GMC Yukon odczuwasz wibracje podczas skręcania w konsekwencji problem jest z pewnością poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, czasami będą wskazywać na uszkodzoną przekładnię kierowniczą lub zmęczoną półoś napędową. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już efektywnie. Aby zidentyfikować przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego GMC Yukon, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw dotknięty element.

Aby odkryć więcej wskazówek na temat GMC Yukon, spójrz na kategorię GMC Yukon.

Ссылка на основную публикацию