Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy na Seat Ateca ?

Jeśli dowiesz się, że kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Seata Ateca piszczy , i jest to powtarzający się hałas, w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to duży problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się skomponować tę treść, aby pomóc Ci dowiedzieć się wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować problem. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy okoliczności kierownicy Seat Ateca, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dokończymy, czy jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje w samochodzie.

WYKRYWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Seata Ateca PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli dowiesz się, że kierownica Twojego Seata Ateca piszczy podczas skręcania , istnieją dwa klasyczne motywy, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i klimatycznych. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go wyeliminować, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większą trudność w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Seata Ateca skrzypnie . W konsekwencji kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać przyczyny hałasu, zapoznaj się z artykułem o czynnikach różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Seat Ateca, który pomoże Ci znaleźć przyczynę.

Weiterlesen:
Jak holować Seat Ateca ?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Seata Ateca

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Seata Ateca odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest zdecydowanie bardziej dotkliwa. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, mogą czasami oznaczać pęknięcie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już efektywnie. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Seat Ateca, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładne miejsce tych dwóch objawów i wymień lub napraw uszkodzony element.

Ссылка на основную публикацию