Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy na skodzie yeti ?

W przypadku, gdy zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica Twojej skody yeti piszczy , i jest to powtarzający się hałas, zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów związanych z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił skomponować ten dokument, aby pomóc Ci widzieć wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych awariach i scharakteryzować Twój problem. W tym celu najpierw przeanalizujemy przypadek kierownicy skoda yeti, która piszczy podczas skręcania, a następnie podsumowujemy, czy jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEJ skody yeti PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojej skody yeti piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwie klasyczne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. W takim przypadku hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go wyeliminować, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojej skody yeti będzie skrzypiać . W konsekwencji pokieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz określić źródła hałasu, zapoznaj się z artykułem na temat czynników różnych dźwięków podczas obracania kierownicą skody yeti, który pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEJ skody yeti

W przypadku, że ponadto do piszczenie kierownicy Twojej skody yeti widzisz wibracje podczas skręcania , więc problem jest z pewnością poważniejszy. Oczywiście wibracje, które widzisz w układzie kierowniczym, wraz z piszczeniem kierownicy często będą wskazywać na pękniętą drążek kierowniczy lub zmęczony wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy przekładni, która nie obraca się już prawidłowo. Aby dowiedzieć się, jak działa piszcząca i wibrująca kierownica Twojej skody yeti, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Gorący silnik terkocze w mojej skodzie yeti
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector