Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w BMW X4 ?

W przypadku, gdy wykryjesz to, gdy się odwrócisz, kierownica Twojego BMW X4 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to wynikać z wielu różnych problemów związanych z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się napisać tę treść, aby pomóc Ci lepiej dowiedzieć się, uzyskać informacje o różnych możliwych awariach i zdefiniować Twój problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się sprawie kierownicy BMW X4, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dokończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO BMW X4 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego BMW X4 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwie tradycyjne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, najprawdopodobniej z powodu pogody i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większą trudność w skręcaniu kół, a kierownica Twojego BMW X4 skrzypnie . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz określić źródła hałasu, sprawdź stronę internetową z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego BMW X4, które pomogą Ci odkryć przyczynę.

Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w BMW X4?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY W MOIM BMW X4

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego BMW X4 widzisz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest absolutnie poważniejsza. Rzeczywiście, drgania, które widzisz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, będą czasami wskazywać na uszkodzoną przekładnię kierowniczą lub zmęczoną półoś napędową. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby znaleźć przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego BMW X4, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładne miejsce tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw dotknięty składnik.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW X4, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią BMW X4.

Ссылка на основную публикацию