Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Dodge Journey?

W przypadku, gdy dowiesz się, że kiedy się odwrócisz, kierownica twojego Dodge Journey piszczy , i jest to powtarzający się hałas, w większości przypadków zdarza się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z interfejsem. Może nie stanowi to większego problemu, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił napisać tę treść, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych błędach i scharakteryzować Twój problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się kierownicą Dodge Journey, która skrzypi podczas skręcania, a następnie stwierdzimy, czy jesteś narażony na coś więcej niż tylko piszczenie i wibracje pojazdu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Dodge Journey PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli dowiesz się, że kierownica Twojego Dodge Journey piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwa typowe wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. Jeśli tak jest, hałas powinien pochodzić między kabiną a silnikiem . Aby go zatrzymać, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty z pewnością będziesz poczujesz większe trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Dodge Journey będzie skrzypiać . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, zapoznaj się z dokumentem wyjaśniającym przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicą Twojego Dodge Journey, który pomoże Ci odkryć przyczynę.

Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Dodge'a Journey'a?

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Dodge Journey skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Dodge Journey odczuwasz wibracje podczas skręcania w związku z tym sprawa jest absolutnie poważniejsza. Rzeczywiście, drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, mogą czasami wskazywać na zepsutą przekładnię kierowniczą lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby znaleźć przyczynę skrzypienia i wibrowania kierownicy Twojego Dodge Journey, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw uszkodzony element.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Dodge Journey, zajrzyj do kategorii Dodge Journey.

Ссылка на основную публикацию