Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Ford Ranger ?

W przypadku, gdy wykryjesz to, gdy się odwrócisz, kierownica twojego Ford Rangera piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się na stworzenie tego posta, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się kierownicą Ford Ranger, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dokończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Ford Rangera PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego Ford Rangera piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwa wspólne motywy, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, na pewno ze względu na warunki klimatyczne i klimatyczne. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Ford Rangera skrzypi . W konsekwencji pokieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. W przypadku, gdy nie możesz określić źródła hałasu, zapoznaj się z dokumentem wyjaśniającym przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicą Twojego Ford Rangera, który pomoże Ci znaleźć przyczynę.

Weiterlesen:
Pomarańczowe światło Ford Ranger, które pozostaje włączone

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Ford Rangera

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Ford Rangera odczuwasz wibracje podczas skręcania w konsekwencji problem jest absolutnie poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, mogą czasami oznaczać pęknięcie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby poznać przyczynę piszczenia i wibrowania kierownicy Twojego Ford Rangera, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładne miejsce tych dwóch objawów i zmień lub napraw dotknięty element.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Ford Rangera, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Ford Ranger.

Ссылка на основную публикацию