Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Mercedesie Classe Glc ?

W przypadku, gdy dostrzeżesz to, gdy się odwrócisz, kierownica Twojego Mercedesa Classe Glc piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle występuje, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się hałas, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć tę stronę, aby pomóc Ci widzieć wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować Twój problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się kierownicą Mercedes Classe Glc, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko skrzypienie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Mercedesa Classe Glc PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Mercedesa Classe Glc piszczy podczas skręcania , istnieją dwa tradycyjne wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby się go pozbyć, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Mercedesa Classe Glc skrzypie . W konsekwencji kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz określić źródła hałasu, sprawdź stronę internetową z czynnikami różnych dźwięków podczas obracania kierownicą Twojego Mercedesa Classe Glc, które pomogą Ci znaleźć przyczynę.

Weiterlesen:
Mój Mercedes Classe Glc jedzie w lewo, co robić ?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Mercedesa Classe Glc

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Mercedesa Classe Glc widzisz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest o wiele poważniejsza. W rzeczywistości drgania, które widzisz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często wskazują na zepsuty drążek kierowniczy lub zużyty wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Mercedesa Classe Glc, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Zidentyfikuj dokładne miejsce tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw uszkodzony element.

Ссылка на основную публикацию