Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Peugeot 3008 ?

Jeśli zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica Twojego Peugeota 3008 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił skomponować tę stronę, aby pomóc Ci dokładniej odkryć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw zbadamy przypadek kierownicy Peugeot 3008, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

WYKRYWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Peugeota 3008 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Peugeota 3008 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa typowe wyzwalacze, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i klimatycznych. W takim przypadku hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większe trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Peugeota 3008 skrzypnie . W konsekwencji pokieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz zlokalizować źródła hałasu, zapoznaj się z dokumentem dotyczącym czynników powodujących różne dźwięki podczas obracania kierownicą Twojego Peugeot 3008, który pomoże Ci znaleźć przyczynę.

Weiterlesen:
Mój Peugeot 3008 ściąga w prawo, co robić ?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY W MOJEGO Peugeot 3008

W przypadku, gdy oprócz piszczenie kierownicy Twojego Peugeota 3008 widzisz wibracje podczas skręcania w konsekwencji problem jest z pewnością bardziej dotkliwy. W rzeczywistości wibracje, które widzisz w układzie kierowniczym, razem z piszczącą kierownicą, czasami ujawniają zepsuty drążek kierowniczy lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby znaleźć przyczynę piszczenia i wibrowania kierownicy Twojego Peugeot 3008, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Określ dokładną lokalizację tych dwóch objawów i zmień lub napraw uszkodzony element.

Ссылка на основную публикацию