Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Renault Kangoo ?

W przypadku, gdy zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica Twojego Renault Kangoo piszczy , i jest to ciągły hałas, zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się napisać tę stronę, aby pomóc Ci dowiedzieć się wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się kierownicą Renault Kangoo, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

WYKRYWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Renault Kangoo PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Renault Kangoo piszczy przy skręcaniu , istnieją dwie klasyczne przyczyny, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawie na pewno z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Renault Kangoo skrzypi . W konsekwencji steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. W przypadku, gdy nie możesz określić źródła hałasu, sprawdź na stronie internetowej, jakie czynniki powodują różne dźwięki podczas obracania kierownicą Twojego Renault Kangoo, które pomogą Ci odkryć przyczynę.

Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Renault Kangoo od środka ?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY W MOIM Renault Kangoo

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Renault Kangoo widzisz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest z pewnością poważniejsza. W rzeczywistości drgania, które widzisz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często wskazują na zepsuty drążek kierowniczy lub zużyty wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już efektywnie. Aby znaleźć przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Renault Kangoo, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw dotknięty element.

Ссылка на основную публикацию