Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w smart forfour ?

W przypadku, gdy wykryjesz to, gdy się odwrócisz, kierownica twojego smarta forfour piszczy , i jest to ciągły hałas, w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to duży problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się skomponować ten dokument, aby pomóc Ci lepiej dowiedzieć się, uzyskać informacje o różnych możliwych awariach i zdefiniować Twój problem. W tym celu najpierw przyjrzymy się sprawie kierownicy smart forfour, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dokończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO smarta forfour PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego smarta forfour piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwa klasyczne motywy, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, najprawdopodobniej z powodu warunków pogodowych i klimatycznych. Jeśli tak jest, hałas powinien pochodzić między kabiną a silnikiem . Aby go zatrzymać, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większe trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego smarta forfour zapiszczy . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. W przypadku, gdy nie możesz określić przyczyny hałasu, sprawdź na stronie internetowej przyczyny różnych dźwięków podczas kręcenia kierownicą Twojego smarta forfour, które pomogą Ci odkryć przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO smarta forfour

W przypadku, gdy oprócz tego skrzypienie kierownicy Twojego smarta forfour odczuwasz wibracje podczas skręcania w konsekwencji problem jest zdecydowanie poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, będą czasem wskazywać na uszkodzenie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już efektywnie. Aby zidentyfikować przyczynę skrzypienia i wibrowania kierownicy Twojego smarta forfour, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w smart forfour?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector