Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w smart fortwo ?

Jeśli zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica Twojego smarta fortwo piszczy , i jest to powtarzający się hałas, w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się na stworzenie tego posta, aby pomóc Ci dowiedzieć się wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować problem. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy okoliczności kierownicy smart fortwo, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dokończymy, czy jesteś narażony na coś więcej niż skrzypienie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO smarta fortwo PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego smarta fortwo piszczy podczas skręcania , istnieją dwa wspólne motywy, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, najprawdopodobniej z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby go wyeliminować, wystarczy usunąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większą trudność w skręcaniu kół, a kierownica Twojego smarta fortwo skrzypnie . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź na stronie internetowej przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicy smarta fortwo, które pomogą Ci znaleźć przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO smarta fortwo

W przypadku, gdy oprócz tego skrzypienie kierownicy smarta fortwo odczuwasz wibracje podczas skręcania , w związku z tym problem jest z pewnością bardziej znaczący. Prawdę mówiąc, drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często będą wskazywać na pęknięty drążek kierowniczy lub zmęczony wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy przekładni, która nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego smarta fortwo, ustaw pojazd na stojakach, ustaw kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw dotknięty element.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w smart fortwo?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector