Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Subaru Forester ?

Jeśli zidentyfikujesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Subaru Forestera piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle występuje, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się hałas, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się napisać ten dokument, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych awariach i scharakteryzować Twój problem. W tym celu najpierw sprawdzimy okoliczności kierownicy Subaru Forester, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Subaru Forestera PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli stwierdzisz, że kierownica Twojego Subaru Forestera piszczy podczas skręcania , istnieją dwa wspólne motywy, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. Jeśli tak jest, hałas powinien wydobywać się z kabiny i silnika . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Subaru Forester będzie skrzypiać . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać przyczyny hałasu, sprawdź stronę internetową na temat przyczyn różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Subaru Forester, które pomogą Ci znaleźć przyczynę.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać tarcze hamulcowe Subaru Forester ?

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Subaru Forestera skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Subaru Forestera odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc problem jest z pewnością poważniejszy. Rzeczywiście, drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy często będą wskazywać na uszkodzoną przekładnię kierowniczą lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Subaru Forester, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Zidentyfikuj dokładne miejsce tych dwóch objawów i wymień lub napraw uszkodzony element.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Forester, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Subaru Forester.

Ссылка на основную публикацию