Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Subaru Impreza ?

Jeśli wykryjesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Subaru Imprezy piszczy , i jest to ciągły hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi typami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się hałas, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć ten dokument, aby pomóc Ci w dokładniejszym zorientowaniu się, uzyskaniu informacji o różnych możliwych awariach i zdefiniowaniu Twojego problemu. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się sprawie kierownicy Subaru Impreza, która skrzypi podczas skręcania, a następnie skończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Subaru Imprezy PISZCZE PODCZAS Skręcania

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego Subaru Imprezy piszczy przy skręcaniu , istnieją dwie tradycyjne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i klimatycznych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy kabiny a silnikiem . Aby go zatrzymać, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większą trudność w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Subaru Imprezy skrzypnie . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź stronę internetową z czynnikami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Subaru Impreza, które pomogą Ci znaleźć przyczynę.

Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Subaru Impreza, co robić ?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Subaru Imprezy

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Subaru Impreza odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc problem jest zdecydowanie większy. Oczywiście wibracje, które odczuwasz w układzie kierowniczym, razem z piszczącą kierownicą, od czasu do czasu ujawnią zepsuty drążek kierowniczy lub zużyty wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Subaru Impreza, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw uszkodzony element.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Subaru Impreza, przejdź do naszej kategorii Subaru Impreza.

Ссылка на основную публикацию