Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Suzuki Across?

Jeśli zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica Twojego Suzuki Across piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi typami problemów z interfejsem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił skomponować ten dokument, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się kierownicą Suzuki Across, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Suzuki w poprzek piszczy, kiedy skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Suzuki Across piszczy podczas skręcania , istnieją dwa typowe wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawie na pewno z powodu pogody i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy kabiny a silnikiem . Aby go zatrzymać, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty z pewnością będziesz poczujesz większą trudność w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Suzuki Across zapiszczy . W konsekwencji steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź dokument dotyczący przyczyn różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Suzuki Across, który pomoże Ci znaleźć przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY W MOIM Suzuki Across

W przypadku, gdy ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Suzuki Podczas skręcania odczuwasz wibracje , dlatego problem jest absolutnie poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, mogą czasami wskazywać na pękniętą przekładnię kierowniczą lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Suzuki Across, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Suzuki Across, który umiera podczas jazdy
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector