Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Suzuki Grand Vitara ?

Jeśli zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica twojego Suzuki Grand Vitara piszczy , i jest to powtarzający się dźwięk, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z interfejsem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się sporządzić ten dokument, aby pomóc Ci lepiej dowiedzieć się, uzyskać informacje o różnych możliwych błędach i scharakteryzować Twój problem. W tym celu najpierw sprawdzimy okoliczności kierownicy Suzuki Grand Vitara, która piszczy podczas skręcania, a następnie podsumowujemy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Suzuki Grand Vitara PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Suzuki Grand Vitara piszczy podczas skręcania , istnieją dwie klasyczne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i klimatycznych. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go zatrzymać, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większe trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Suzuki Grand Vitara skrzypnie . Dlatego kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, zapoznaj się z dokumentem wyjaśniającym przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Suzuki Grand Vitara, który pomoże Ci odkryć przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Suzuki Grand Vitara skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Suzuki Grand Vitara odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc problem jest zdecydowanie poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym, razem z piszczeniem kierownicy, mogą czasami oznaczać uszkodzenie drążka kierowniczego lub zmęczenie wału napędowego. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już efektywnie. Aby znaleźć przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Suzuki Grand Vitara, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładny obszar tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw dotknięty element.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Suzuki Vitara?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector