Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagen Polo 3 ?

Jeśli dowiesz się, że kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagen Polo 3 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił stworzyć tę treść, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się obudowie kierownicy Volkswagen Polo 3, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

WYKRYWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagen Polo 3 piszczy, kiedy skręcam

Jeśli dowiesz się, że kierownica Twojego Volkswagena Polo 3 piszczy podczas skręcania , istnieją dwie częste przyczyny, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby go zatrzymać, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione, a Ty niewątpliwie będziesz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volkswagen Polo 3 skrzypnie . Dlatego kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać przyczyny hałasu, sprawdź stronę internetową z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagen Polo 3, która pomoże Ci znaleźć przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Volkswagen Polo 3

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagen Polo 3 odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest zdecydowanie poważniejsza. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często oznaczają uszkodzenie przekładni kierowniczej lub zmęczenie wału napędowego. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby dowiedzieć się, jak działa piszcząca i wibrująca kierownica Twojego Volkswagen Polo 3, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw dotknięty element.

Weiterlesen:
Volkswagen Polo 3, który ginie podczas jazdy
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector