Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagen Polo 5 ?

Jeśli dowiesz się, że kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagen Polo 5 piszczy , i jest to ciągły hałas, w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to ważna kwestia, ale jeśli jest to powtarzający się hałas, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się napisać ten dokument, aby pomóc Ci dowiedzieć się jaśniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i zdefiniować Twój problem. W tym celu najpierw przyjrzymy się sprawie kierownicy Volkswagen Polo 5, która piszczy podczas skręcania, a następnie dokończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagen Polo 5 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli dowiesz się, że kierownica Twojego Volkswagena Polo 5 piszczy podczas skręcania , istnieją dwie tradycyjne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, najprawdopodobniej z powodu warunków pogodowych i klimatycznych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby go wyeliminować, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty z pewnością będziesz poczujesz większe trudności z skręcaniem kół, a kierownica Twojego Volkswagena Polo 5 skrzypnie . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź stronę internetową z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagen Polo 5, które pomogą Ci zlokalizować przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Volkswagen Polo 5

W przypadku, gdy oprócz tego skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagen Polo 5 odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc problem jest zdecydowanie poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często będą wskazywać na zepsutą przekładnię kierowniczą lub zmęczony wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy przekładni, która nie obraca się już prawidłowo. Aby znaleźć przyczynę skrzypienia i wibrowania kierownicy Twojego Volkswagen Polo 5, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładny obszar tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector