Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagen Polo 6 ?

Jeśli wykryjesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagen Polo 6 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć tę stronę, aby pomóc Ci w dokładniejszym zorientowaniu się, uzyskaniu informacji o różnych możliwych awariach i zdefiniowaniu problemu. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się obudowie kierownicy Volkswagen Polo 6, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko piszczenie i wibracje samochodu.

WYKRYWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagen Polo 6 piszczy, kiedy skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego Volkswagena Polo 6 piszczy podczas skręcania , istnieją dwa wspólne motywy, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawie na pewno z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy kabiny a silnikiem . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volkswagen Polo 6 skrzypnie . Dlatego kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź stronę internetową z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagen Polo 6, która pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagen Polo 6 skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz piszczenie kierownicy Twojego Volkswagena Polo 6 powoduje wibracje podczas skręcania , w związku z tym sprawa jest absolutnie poważniejsza. Prawdę mówiąc, drgania, które widzisz w układzie kierowniczym wraz z piszczącą kierownicą, będą czasem wskazywać na uszkodzoną przekładnię kierowniczą lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby znaleźć przyczynę piszczenia i wibrowania kierownicy Twojego Volkswagen Polo 6, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw dotknięty element.

Weiterlesen:
Jak złożyć tylną kanapę w moim Volkswagen Polo 4?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector