Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagen Transporter 4 ?

Jeśli wykryjesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagena Transportera 4 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć ten dokument, aby pomóc Ci dowiedzieć się wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw zbadamy przypadek kierownicy Volkswagen Transporter 4, która skrzypi, gdy skręcasz, a następnie stwierdzimy, czy jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagen Transporter 4 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego Volkswagena Transportera 4 piszczy podczas skręcania , istnieją dwa wspólne motywy, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie ze względu na warunki klimatyczne i klimatyczne. W takim przypadku hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go wyeliminować, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione, a Ty niewątpliwie będziesz poczujesz większe trudności z skręcaniem kół, a kierownica Twojego Volkswagena Transportera 4 skrzypnie . Dlatego pokieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać przyczyny hałasu, przejrzyj stronę z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagena Transportera 4, która pomoże Ci znaleźć przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Transportera 4 skrzypi i wibruje

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagena Transportera 4 odczuwasz wibracje podczas skręcania , dlatego problem jest absolutnie poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym, razem z piszczeniem kierownicy, mogą czasami oznaczać pęknięcie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby poznać przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Volkswagen Transporter 4, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładne miejsce tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw dotknięty składnik.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Volkswagena Transportera 6 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector