Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagen Transporter 5 ?

Jeśli zidentyfikujesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagena Transportera 5 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który w większości przypadków pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to duży problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się skomponować tę treść, aby pomóc Ci lepiej dowiedzieć się, uzyskać informacje o różnych możliwych awariach i zdefiniować problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się kierownicą Volkswagen Transporter 5, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dowiemy się, czy jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagen Transporter 5 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli stwierdzisz, że kierownica Twojego Volkswagena Transportera 5 piszczy podczas skręcania , istnieją dwie tradycyjne przyczyny, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, najprawdopodobniej z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy kabiny a silnikiem . Aby się go pozbyć, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty z pewnością będziesz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volkswagena Transportera 5 skrzypi . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz zlokalizować źródła hałasu, sprawdź na stronie internetowej przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagen Transporter 5, które pomogą Ci zlokalizować przyczynę.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Volkswagen Transporter

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Volkswagena Transportera 5

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagena Transportera 5 odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest zdecydowanie ważniejsza. Prawdę mówiąc, drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, mogą czasami oznaczać pęknięcie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy przekładni, która nie obraca się już prawidłowo. Aby znaleźć przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Volkswagen Transporter 5, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw dotknięty element.

Ссылка на основную публикацию