Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie 3 ?

W przypadku, gdy zidentyfikujesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagena Golfa 3 piszczy , i jest to powtarzający się dźwięk, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie stanowi to większego problemu, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił skomponować ten dokument, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych błędach i zdefiniować problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się kierownicą Volkswagena Golfa 3, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko skrzypienie i wibracje samochodu.

ZAUWAŻAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 3 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli stwierdzisz, że kierownica Twojego Volkswagena Golfa 3 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa klasyczne motywy, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go wyeliminować, wystarczy usunąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty niewątpliwie będziesz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volkswagena Golfa 3 skrzypi . W konsekwencji kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź stronę z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 3, która pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 3 skrzypi i wibruje

W przypadku, że ponadto do piszczenie kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 3 powoduje wibracje podczas skręcania w związku z tym sprawa jest zdecydowanie ważniejsza. Rzeczywiście, wibracje, które widzisz w układzie kierowniczym, razem z piszczeniem kierownicy, czasami ujawniają pęknięty drążek kierowniczy lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczenia i wibrowania kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 3, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Określ dokładną lokalizację tych dwóch objawów i wymień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Golfa 8 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector