Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie 4 ?

W przypadku, gdy wykryjesz to, gdy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagena Golfa 4 piszczy , i jest to powtarzający się dźwięk, zwykle zdarza się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to duży problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć tę treść, aby pomóc Ci dowiedzieć się wyraźniej, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. W tym celu najpierw przyjrzymy się kierownicą Volkswagena Golfa 4, która skrzypi podczas skręcania, a potem do końca, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko skrzypienie i wibracje pojazdu.

WYKRYWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 4 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego Volkswagena Golfa 4 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa klasyczne wyzwalacze, które mogą to wyjaśnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i klimatycznych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy kabiny a silnikiem . Aby go wyeliminować, wystarczy usunąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty z pewnością będziesz poczujesz większe trudności z skręcaniem kół, a kierownica Twojego Volkswagena Golfa 4 skrzypnie . W konsekwencji kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz określić źródła hałasu, sprawdź na stronie internetowej, jakie czynniki mają wpływ na różne odgłosy podczas skręcania kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 4, które pomogą Ci odkryć przyczynę.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Volkswagena Golfa 8 ?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Volkswagena Golfa 4

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 4 odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest na pewno poważniejsza. Prawdę mówiąc, drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często będą oznaczać uszkodzenie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 4, ustaw pojazd na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładne miejsce tych dwóch objawów i zmień lub napraw uszkodzony element.

Ссылка на основную публикацию