Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie 6 ?

Jeśli dowiesz się, że kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagena Golfa 6 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć tę treść, aby pomóc Ci lepiej dowiedzieć się, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. W tym celu najpierw przyjrzymy się sprawie kierownicy Volkswagena Golfa 6, która piszczy podczas skręcania, a następnie dokończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 6 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli dowiesz się, że kierownica Twojego Volkswagena Golfa 6 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa klasyczne wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, na pewno z powodu pogody i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby go zatrzymać, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większe trudności z skręcaniem kół, a kierownica Twojego Volkswagena Golfa 6 skrzypnie . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź stronę z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 6, która pomoże Ci odkryć przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Volkswagena Golfa 6

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 6 odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest zdecydowanie bardziej znacząca. Oczywiście drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, będą czasem wskazywać na uszkodzenie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby dowiedzieć się, jak działa piszcząca i wibrująca kierownica Twojego Volkswagena Golfa 6, ustaw samochód na stojakach, ustaw kogoś za przednie koło i poruszaj kierownicą w przód iw tył. Określ dokładne miejsce tych dwóch objawów i zmień lub napraw dotknięty element.

Weiterlesen:
Okno zablokowało się w Volkswagenie Golfie 8, co mogę zrobić ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector