Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie 7 ?

W przypadku, gdy zauważysz, że kiedy się odwracasz, kierownica Twojego Volkswagena Golfa 7 piszczy , i jest to ciągły hałas, który zwykle występuje, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to duży problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił napisać tę treść, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się okolicznościom kierownicy Volkswagena Golfa 7, która skrzypi podczas skręcania, a następnie stwierdzimy, czy podlegasz nie tylko piskom i wibracjom samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 7 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Volkswagena Golfa 7 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwie tradycyjne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu pogody i warunków pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane, a Ty niewątpliwie będziesz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volkswagena Golfa 7 skrzypi . W konsekwencji pokieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź na stronie internetowej przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 7, które pomogą Ci odkryć przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 7 skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz piszczenie kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 7 powoduje wibracje podczas skręcania , więc problem jest zdecydowanie większy. W rzeczywistości wibracje, które widzisz w układzie kierowniczym, razem z piszczącą kierownicą, od czasu do czasu ujawnią uszkodzoną przekładnię kierowniczą lub zmęczony wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy przekładni, która nie obraca się już efektywnie. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 7, ustaw samochód na stojakach, ustaw kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładny obszar tych dwóch objawów choroby i wymień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Volkswagen Golf 3 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector