Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie 8 ?

Na wypadek, gdybyś to zauważył, gdy się odwróciłeś, kierownica Twojego Volkswagena Golfa 8 piszczy , i jest to powtarzający się hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się hałas, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił stworzyć tę stronę, aby pomóc Ci dokładniej odkryć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się obudowie kierownicy Volkswagena Golfa 8, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko skrzypienie i wibracje samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa 8 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli zauważysz, że kierownica Twojego Volkswagena Golfa 8 piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa tradycyjne motywy, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. W takim przypadku hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go zatrzymać, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione, a Ty niewątpliwie będziesz poczujesz większe trudności z skręcaniem kół, a kierownica Twojego Volkswagena Golfa 8 skrzypnie . W konsekwencji pokieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, zapoznaj się ze stroną z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 8, która pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO Volkswagena Golfa 8

W przypadku, że ponadto do piszczenie kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 8 powoduje wibracje podczas skręcania , w związku z tym sprawa jest absolutnie poważniejsza. W rzeczywistości drgania, które widzisz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, będą czasami wskazywać na uszkodzenie drążka kierowniczego lub zużyty wał napędowy. Wibracje to znak ostrzegawczy koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Volkswagena Golfa 8, ustaw samochód na stojakach, ustaw kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładny obszar tych dwóch objawów i zmień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf, który już nie przyspiesza
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector