Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volkswagenie Golfie ?

W przypadku, gdy dowiesz się, że kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volkswagena Golfa piszczy , i jest to powtarzający się dźwięk, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i skręcasz płynnie, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił stworzyć tę stronę, aby pomóc Ci lepiej widzieć, uzyskać informacje o różnych możliwych błędach i scharakteryzować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się okoliczności kierownicy Volkswagena Golfa, która skrzypi przy skręcaniu, a następnie stwierdzimy, czy jesteś narażony na coś więcej niż tylko skrzypienie i wibracje samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli dowiesz się, że kierownica Twojego Volkswagena Golfa piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwie tradycyjne przyczyny, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, na pewno ze względu na warunki klimatyczne i klimatyczne. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a silnikiem . Aby się go pozbyć, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volkswagena Golfa skrzypnie . Dlatego steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź dokument dotyczący przyczyn różnych dźwięków podczas obracania kierownicą Twojego Volkswagena Golfa, który pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volkswagena Golfa skrzypi i wibruje

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy Twojego Volkswagena Golfa odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc problem jest z pewnością poważniejszy. W rzeczywistości drgania, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często wskazują na zepsuty drążek kierowniczy lub zużyty wał napędowy. Wibracje są oznaką koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Volkswagena Golfa, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch objawów i zmień lub napraw uszkodzony element.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Volkswagen Golf 2
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector