Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która piszczy w Volvo Xc40 ?

Jeśli wykryjesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica Twojego Volvo Xc40 piszczy , i jest to ciągły hałas, który zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się hałas, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół zdecydował się stworzyć ten dokument, aby pomóc Ci dokładniej dowiedzieć się, uzyskać informacje o różnych możliwych awariach i scharakteryzować Twój problem. W tym celu najpierw przyjrzymy się okoliczności kierownicy Volvo Xc40, która skrzypi, gdy skręcasz, a następnie podsumowujemy, czy jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volvo Xc40 PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica Twojego Volvo Xc40 piszczy, gdy skręcasz , istnieją dwa klasyczne wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawie na pewno z powodu warunków klimatycznych i pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien dochodzić spomiędzy Twojej kabiny i jednostki silnikowej . Aby się go pozbyć, wystarczy wyjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować układ. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie gwarantowane i nieuchronnie to zrobisz doświadczasz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Volvo Xc40 skrzypi . W konsekwencji steruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. Jeśli nie możesz określić źródła hałasu, sprawdź na stronie internetowej informacje o czynnikach różnych dźwięków podczas obracania kierownicą Twojego Volvo Xc40, które pomogą Ci odkryć przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Volvo Xc40 skrzypi i wibruje

W przypadku, że ponadto do skrzypienie kierownicy Twojego Volvo Xc40 odczuwasz wibracje podczas skręcania , w konsekwencji sprawa jest z pewnością poważniejsza. Prawdę mówiąc, drgania, które wyczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, często objawiają się uszkodzoną przekładnią kierowniczą lub zmęczonym wałkiem napędowym. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować przyczynę piszczenia i wibrowania kierownicy Twojego Volvo Xc40, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś za przednim kołem i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Określ dokładne miejsce tych dwóch oznak choroby i wymień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Jak włączyć klimatyzację w Volvo Xc40 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector