Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która skrzypi na Mercury Milan ?

Jeśli wykryjesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica twojego Mercury Milan piszczy , i jest to powtarzający się hałas, zwykle pojawia się, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to duży problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił stworzyć ten dokument, aby pomóc Ci dokładniej odkryć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to osiągnąć, najpierw sprawdzimy okoliczności kierownicy Mercury Milan, która skrzypi podczas skręcania, a następnie zakończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż tylko skrzypienie i wibracje samochodu.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO Mercury Milan PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli wykryjesz, że kierownica twojego Mercury Milan piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa klasyczne wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, najprawdopodobniej z powodu pogody i warunków pogodowych. W takiej sytuacji hałas powinien pochodzić między kabiną a jednostką silnika . Aby go zatrzymać, wystarczy usunąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione, a Ty niewątpliwie będziesz doświadczysz większych trudności w skręcaniu kół, a kierownica Twojego Mercury Milan będzie skrzypiać . W konsekwencji kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. W przypadku, gdy nie możesz wskazać przyczyny hałasu, zapoznaj się z dokumentem opisującym przyczyny różnych dźwięków podczas obracania kierownicy Twojego Mercury Milan, który pomoże Ci odkryć przyczynę.

Weiterlesen:
Kierownica zablokowana w moim Mercury Milan, co mogę zrobić?

DOŚWIADCZAM PISZCZENIA I WIBRACJI KIEROWNICY MOJEGO MERCURY Milana

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy twojego Mercury Milan widzisz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest o wiele poważniejsza. Oczywiście wibracje, które widzisz w układzie kierowniczym, wraz z piszczeniem kierownicy często będą oznaczać zepsuty drążek kierowniczy lub zmęczony wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy Twojego Mercury Milan, ustaw samochód na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładną lokalizację tych dwóch oznak choroby i zmień lub napraw uszkodzony element.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mercury Milan, przejdź do naszej kategorii Mercury Milan.

Ссылка на основную публикацию