Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica, która skrzypi na siedzeniu cordoba ?

W przypadku, gdy zidentyfikujesz to, kiedy się odwrócisz, kierownica twojego siedzenia, cordoba piszczy , i jest to ciągły hałas, który w większości przypadków występuje, gdy jedziesz z małą prędkością i płynnie skręcasz, ale może to być spowodowane różnymi rodzajami problemów z przodem. Może nie jest to poważny problem, ale jeśli jest to powtarzający się dźwięk, upewnij się, że jest prawdziwy. Dlatego nasz zespół postanowił stworzyć tę stronę, aby pomóc Ci dokładniej odkryć, uzyskać informacje o różnych możliwych niepowodzeniach i scharakteryzować Twój problem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się obudowie kierownicy z Cordoby, która skrzypi podczas skręcania, a następnie dokończymy, jeśli jesteś narażony na coś więcej niż piszczenie i wibracje pojazdu mechanicznego.

ROZPOZNAWAM, ŻE KIEROWNICA MOJEGO siedzenia cordoba PISZCZE, KIEDY Skręcam

Jeśli stwierdzisz, że kierownica twojego fotela, cordoba piszczy przy skręcaniu , istnieją dwa tradycyjne wyzwalacze, które mogą to uzasadnić. I tak, po pierwsze, kolumna kierownicy jest zbyt sucha, prawdopodobnie z powodu warunków pogodowych i warunków pogodowych. Jeśli tak jest, hałas powinien pochodzić między kabiną a silnikiem . Aby go wyeliminować, wystarczy zdjąć gumę kolumny kierownicy między komorą silnika a kabiną pasażerską i nasmarować mechanizm. W takim przypadku smarowanie całego systemu nie będzie zapewnione i nieuchronnie to zrobisz poczujesz większą trudność w skręcaniu kół, a kierownica twojego siedzenia będzie skrzypiać . Dlatego kieruj blokiem silnika, aby sprawdzić poziom bloku silnika. W przypadku, gdy nie możesz wskazać źródła hałasu, sprawdź stronę z przyczynami różnych dźwięków podczas obracania kierownicy w kordobie siedzenia, która pomoże Ci zlokalizować przyczynę.

CZUJĘ, ŻE KIEROWNICA KIEROWNICY MOJEGO FOTELA CORDOBY PISZCZY I WIBRUJE

W przypadku, gdy oprócz skrzypienie kierownicy w Twoim fotelu cordoba odczuwasz wibracje podczas skręcania , więc sprawa jest zdecydowanie poważniejsza. Oczywiście wibracje, które odczuwasz w układzie kierowniczym wraz z piszczeniem kierownicy, będą czasem wskazywać na pękniętą drążek kierowniczy lub zużyty wał napędowy. Wibracje są objawem koła zębatego, które nie obraca się już prawidłowo. Aby zidentyfikować spust piszczącej i wibrującej kierownicy w Twoim fotelu, umieść pojazd na stojakach, umieść kogoś na przednim kole i poruszaj kierownicą do przodu i do tyłu. Zidentyfikuj dokładny obszar tych dwóch objawów choroby i wymień lub napraw uszkodzony element.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w Cordobie siedzenia?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector