Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim BMW X4, co mogę zrobić?

Dzisiaj skupimy się na kwestii, która dla wielu z Was może wydawać się powierzchowna, ale zdarzyła się wielu nowym kierowcom! Rzeczywiście, porozmawiamy o temat zablokowanej kierownicy w moim BMW X4 i jak postąpić, jeśli skończysz w takim scenariuszu? Może się to wydawać logiczne, ale kiedy nie znasz dokładnie samochodów, znalezienie się w konfrontacji z kierownicą zablokowanego BMW X4 może być denerwujące. W tym poście po pierwsze postaramy się opisać dlaczego kierownica w Twoim aucie jest zablokowana, a po drugie jak odblokować kierownicę w Twoim BMW X4.

Dlaczego kierownica mojego BMW X4 jest zablokowana?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od przyczyny problemów, z którymi się borykasz. Konfrontacja z zablokowana kierownica w Twoim BMW X4 nie oznacza, że ​​neiman Twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie oznacza to automatycznie, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub wkładkę. Na szczęście dla ciebie to tylko funkcja bezpieczeństwa. Niemniej jednak, jeśli nikt ci nie wyjaśnił, jak to się dzieje samochodowy system antykradzieżowy działa, nie możesz tego wymyślić. Celem tego sprzętu jest: zablokować kierownicę, a tym samym kierownicę Twojego BMW X4, więc ewentualny złodziej, niezależnie od tego, czy uda mu się odpalić samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku i tym samym swobodnie jeździć swoim BMW X4. Ten system działa w zasadzie, po wyjęciu kluczyka z cylindra samochodu, jeśli poruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie wprowadzony między koła zębate kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy powstrzymuje dużą liczbę kradzieży samochodów, nie zapomnij aktywować go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Weiterlesen:
Jak czyścić klimatyzację BMW X4 ?

Jak odblokować kierownicę mojego BMW X4?

Teraz, gdy odkryliśmy, dlaczego kierownica jest zablokowana, przyjrzymy się sekcji, która najprawdopodobniej Cię zainteresuje, jak odblokować kierownicę swojego BMW X4? Najprawdopodobniej jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć odpowiedź na swoje kłopoty. Istnieją 3 sposoby odblokowania kierownicy Twojego samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy Twojego BMW X4?:

  Jest to najmniej skomplikowana procedura i absolutnie będzie lekarstwem na twoje kłopoty. Aby to zrobić wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki samochodu, następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahajcie się czytać treści naszego artykułu, który rozwiązuje problem zablokowanego kluczyka w BMW X4), aby odblokować kierownicę swojego BMW X4, musisz przekręcić ją w tym samym czasie, gdy próbujesz przekręcić kluczyk w Neiman. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jednym kierunku powinieneś mieć trochę luzu, co powinno pozwolić ci na wykonanie tego mikroobrotu, a zatem rozwiązać problem z zablokowaniem kierownicy w swoim BMW X4.

  .

 • Odkręć lufę w swoim BMW X4:

  Drugą alternatywą jest to, że jeśli nie zdołałeś pokonać zablokowanej kierownicy w swoim BMW X4 przy użyciu tradycyjnej taktyki, możesz napotkać kolejne kłopoty i to nie system blokady kierownicy jest winny. Możliwe, że w miarę upływu czasu twój cylinder się zaciął. Aby go odblokować, będziesz musiał użyć sprayu, na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwól mu działać przez chwilę, zanim spróbujesz ponownie odblokować kierownicę. Pamiętaj, że jeśli to działa, będziesz musiał wziąć pod uwagę zakup i wymianę lufy swojego samochodu, ponieważ na dłuższą metę to się powtórzy.

 • Zmień cylinder zamka swojego BMW X4:

  Na koniec ostatnia możliwość, jeśli mimo próby odblokowania cylindra nie ma nic do zrobienia, kierownica nadal jest zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy wymień stacyjkę swojego BMW X4. Ten proces nie jest bardzo skomplikowany, jeśli masz podstawy mechaniki. Po prostu musisz uważać, aby kupić model pasujący do Twojego BMW X4. W przeciwnym razie udaj się do swojego warsztatu, który będzie mógł wykonać ten proces za Ciebie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW X4, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią BMW X4.

Ссылка на основную публикацию