Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim Chevrolet Bolt, co mogę zrobić?

W tym artykule skupimy się na problemie, który wielu z Was może wydawać się powierzchowny, ale przytrafił się wielu nowym właścicielom samochodów! W rzeczywistości porozmawiamy o temat zablokowanej kierownicy w moim Chevrolet Bolt, a co możesz zrobić, jeśli zdasz sobie sprawę, że jesteś w tym scenariuszu? Może się to wydawać logiczne, ale kiedy nie znasz dokładnie samochodów, znalezienie się w obliczu kierownicy twojego zablokowanego Chevroleta Bolta może być niepokojące. W tym artykule po pierwsze postaramy się nauczyć Cię, dlaczego kierownica Twojego samochodu jest zablokowana, a po drugie, jak odblokować kierownicę Twojego Chevroleta Bolt.

Dlaczego kierownica mojego Chevroleta Bolt jest zablokowana?

Zacznijmy więc naszą treść od przyczyny problemu, przed którym stoisz. W obliczu zablokowana kierownica w Twoim Chevrolet Bolt nie oznacza, że ​​neiman Twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie musi oznaczać, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub cylinder. Na szczęście dla ciebie to tylko element zabezpieczający. Jeśli jednak nikt nie zdradził Ci, jak to się dzieje samochodowy system antykradzieżowy funkcje, nie możesz tego wymyślić. Celem tego systemu jest: zablokuj kierownicę, a co za tym idzie kierownicę swojego Chevroleta Bolt, więc ewentualny złodziej, niezależnie od tego, czy jest w stanie odpalić Twój samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku, a tym samym swobodnie podróżować swoim Chevroletem Bolt. To urządzenie działa prosto, po wyjęciu kluczyka z cylindra samochodu, jeśli poruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie wprowadzony między koła zębate kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy zapobiega dużej liczbie kradzieży samochodów, pamiętaj, aby aktywować go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Chevrolecie Bolt, co mogę zrobić ?

Jak odblokować kierownicę mojego Chevroleta Bolt?

Teraz, gdy odkryliśmy, dlaczego kierownica jest zablokowana, przyjrzymy się pytaniu, które najprawdopodobniej Cię najbardziej interesuje, jak odblokować kierownicę swojego Chevroleta Bolt? Najprawdopodobniej jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Istnieją 3 techniki odblokowania kierownicy samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy swojego Chevroleta Bolt?:

  Jest to najmniej skomplikowany proces i na pewno będzie lekarstwem na Twój problem. Aby to zrobić wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki swojego auta, następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahajcie się czytać naszej treści dotyczącej problemu zablokowanego kluczyka na Chevrolet Bolt), aby odblokować kierownicę Chevroleta Bolt, będziesz musiał obracać ją jednocześnie, próbując przekręcić kluczyk w Neiman. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jednym kierunku powinieneś mieć trochę luzu, co powinno umożliwić wykonanie tego mikroobrotu, a zatem napraw problem z zablokowaniem kierownicy w swoim Chevrolet Bolt.

  .

 • Odkręć lufę swojego Chevroleta Bolt:

  Drugi scenariusz polega na tym, że jeśli nie udało Ci się wyleczyć zablokowanej kierownicy swojego Chevroleta Bolt przy użyciu wspólnej taktyki, możesz stanąć przed innym problemem i to nie blokada kierownicy jest winna. Może się zdarzyć, że Twój cylinder zacisnął się z czasem. Aby go odblokować, będziesz musiał użyć sprayu, takiego jak na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwól mu działać przez chwilę, zanim spróbujesz ponownie odblokować kierownicę. Miej świadomość, że jeśli się uda, będziesz musiał liczyć się z zakupem i podmianą lufy swojego auta, bo w końcu to się powtórzy.

 • Wymień cylinder zamka swojego Chevroleta Bolt:

  Wreszcie ostatnie prawdopodobieństwo, jeśli mimo próby odblokowania cylindra nie ma nic do zrobienia, kierownica nadal jest zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy wymień stacyjkę swojego Chevroleta Bolt. Ten proces nie jest bardzo skomplikowany, jeśli masz podstawy mechaniki. Musisz po prostu zadbać o zakup modelu odpowiedniego dla Twojego Chevroleta Bolt. W każdym innym przypadku udaj się do swojego mechanika, który będzie mógł wykonać ten proces za Ciebie.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Chevrolet Bolt, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Bolt.

Ссылка на основную публикацию