Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim GMC Yukon XL, co mogę zrobić?

Dzisiaj skupimy się na kwestii, która dla wielu z Was może wydawać się trywialna, ale zdarzyła się wielu nowym kierowcom! Prawdę mówiąc, porozmawiamy o temat zablokowanej kierownicy w moim GMC Yukon XL i jak postępować jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji? Może się to wydawać oczywiste, ale kiedy nie znasz dokładnie samochodów, zmaganie się z kierownicą zablokowanego GMC Yukon XL może być denerwujące. Na tej stronie po pierwsze postaramy się opisać, dlaczego kierownica Twojego samochodu jest zablokowana, a po drugie, jak odblokować kierownicę w Twoim GMC Yukon XL.

Dlaczego kierownica mojego GMC Yukon XL jest zablokowana?

Zacznijmy więc naszą treść od źródła problemu, przed którym stoisz. W obliczu zablokowana kierownica w Twoim GMC Yukon XL nie oznacza, że ​​neiman Twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie musi oznaczać, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub cylinder. Na szczęście dla ciebie to tylko funkcja bezpieczeństwa. Niemniej jednak, jeśli nikt ci nie wyjawił, jak to się dzieje samochodowy system antykradzieżowy funkcje, nie możesz tego wymyślić. Celem tej jednostki jest: zablokować kierownicę, a w konsekwencji kierownicę Twojego GMC Yukon XL, więc ewentualny złodziej, nawet jeśli jest w stanie włączyć twój samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku, a w konsekwencji swobodnie podróżować z twoim GMC Yukon XL. To urządzenie działa bardzo prosto, po wyjęciu kluczyka z cylindra samochodu, jeśli poruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie włożony między koła zębate kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy pomaga zapobiegać znacznej liczbie kradzieży samochodów. Upewnij się, że aktywujesz go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Weiterlesen:
Jak włączyć klimatyzację w GMC Yukon XL ?

Jak odblokować kierownicę mojego GMC Yukon XL?

Teraz, gdy dowiemy się, dlaczego twoja kierownica jest zablokowana, sprawdzimy część, o której prawdopodobnie myślisz najpoważniej, jak odblokować kierownicę swojego GMC Yukon XL? Prawdopodobnie jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Istnieją 3 podejścia do odblokowania kierownicy samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy swojego GMC Yukon XL?:

  Jest to najmniej trudny proces i na pewno będzie odpowiedzią na Twój problem. Aby to zrobić, wystarczy włożyć kluczyk do cylindra zapłonu samochodu, a następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem, który rozwiązuje problem blokady kluczyka w aGMC Yukon XL), aby odblokować kierownicę swojego GMC Yukon XL, musisz przekręcić ją w tym samym czasie, gdy próbujesz przekręcić kluczyk w Neimanie. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jeden sposób powinieneś mieć trochę luzu, co powinno pozwolić na wykonanie tego mikroobrotu, a w konsekwencji napraw problem blokady kierownicy w GMC Yukon XL.

  .

 • Odkręć lufę w swoim GMC Yukon XL:

  Drugą alternatywą jest to, że jeśli nie potrafiłeś poradzić sobie z zablokowaniem kierownicy w swoim GMC Yukon XL przy użyciu klasycznej metody, możesz stanąć przed innym problemem i to nie twoja blokada kierownicy jest winna. Możliwe, że z biegiem czasu Twój cylinder zaciął się. Aby go odblokować, będziesz musiał użyć sprayu, takiego jak na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwól mu działać przez kilka minut, zanim spróbujesz ponownie odblokować kierownicę. Powinieneś wiedzieć, że jeśli to działa, będziesz musiał wziąć pod uwagę zakup i wymianę lufy swojego samochodu, ponieważ na dłuższą metę to się powtórzy.

 • Zmień cylinder zamka swojego GMC Yukon XL:

  Wreszcie ostatnia możliwość, jeśli mimo próby odblokowania wkładki nie ma nic do zrobienia, kierownica pozostaje zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy wymień wyłącznik zapłonu swojego GMC Yukon XL. Ten proces nie jest bardzo trudny, jeśli masz pewne podstawowe zasady w mechanice. Musisz tylko uważać, aby kupić model kompatybilny z Twoim GMC Yukon XL. W każdym innym przypadku udaj się do swojego mechanika, który będzie mógł wykonać ten proces za Ciebie.

W przypadku dalszych pytań dotyczących GMC Yukon XL, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią GMC Yukon XL.

Ссылка на основную публикацию