Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim Porsche 911, co mogę zrobić?

Dzisiaj skupimy się na kwestii, która dla wielu z Was może wydawać się nieistotna, ale zdarzyła się wielu nowym kierowcom! W rzeczywistości będziemy odnosić się do temat zablokowanej kierownicy w moim Porsche 911 i jak postępować jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji? Może się to wydawać oczywiste, ale kiedy nie znasz dokładnie samochodów, znalezienie się naprzeciwko kierownicy zablokowanego Porsche 911 może być niepokojące. W tym artykule najpierw postaramy się nauczyć Cię, dlaczego kierownica Twojego samochodu jest zablokowana, a dodatkowo jak odblokować kierownicę Twojego Porsche 911.

Dlaczego kierownica mojego Porsche 911 jest zablokowana?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od źródła problemu, z którym masz do czynienia. W obliczu zablokowana kierownica w Twoim Porsche 911 nie oznacza, że ​​neiman Twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie zawsze sugeruje, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub cylinder. Na szczęście dla ciebie to po prostu funkcja bezpieczeństwa. Jeśli jednak nikt Ci nie wyjaśnił, jak to się dzieje samochodowy system antykradzieżowy działa, nie możesz tego wymyślić. Celem tego sprzętu jest: zablokować kierownicę i w efekcie kierownicę Twojego Porsche 911, więc ewentualny złodziej, nawet jeśli uda mu się włączyć samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku i w rezultacie swobodnie podróżować nim swoim Porsche 911. To urządzenie działa całkiem prosto po wyjęciu kluczyka z cylindra twojego samochodu, jeśli ruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie włożony między koła zębate kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy zapobiega znacznej liczbie kradzieży samochodów, pamiętaj, aby aktywować go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Porsche 911 ?

Jak odblokować kierownicę mojego Porsche 911?

Teraz, gdy odkryliśmy, dlaczego kierownica jest zablokowana, sprawdzimy pytanie, które najprawdopodobniej podchodzisz najpoważniej, jak odblokować kierownicę swojego Porsche 911? Najprawdopodobniej jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć rozwiązanie problemu. Istnieją 3 sposoby na odblokowanie kierownicy samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy swojego Porsche 911?:

  To najłatwiejsze podejście i bez wątpienia będzie rozwiązaniem Twojego problemu. Aby to zrobić, wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki swojego samochodu, następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahaj się zapoznać z treścią naszego artykułu, który rozwiązuje problem blokady kluczyka w aPorsche 911), aby odblokować kierownicę swojego Porsche 911, będziesz musiał przekręcić ją w tym samym czasie, gdy próbujesz przekręcić kluczyk w Neimanie. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jednym kierunku powinieneś mieć trochę luzu, co powinno umożliwić wykonanie tego mikroobrotu, a zatem rozwiąż problem z zablokowaniem kierownicy w swoim Porsche 911.

  .

 • Odkręć lufę swojego Porsche 911:

  Druga możliwość polega na tym, że jeśli nie potrafiłeś obsługiwać zablokowanej kierownicy swojego Porsche 911 przy użyciu klasycznej techniki, możesz mieć do czynienia z innym problemem i to nie twoja blokada kierownicy jest winna. Może się zdarzyć, że Twój cylinder zatarł się przez lata. Aby go odblokować, będziesz musiał zastosować spray, na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwól mu działać przez chwilę, zanim spróbujesz ponownie odblokować kierownicę. Zwróć uwagę, że jeśli się uda, będziesz musiał wziąć pod uwagę zakup i wymianę lufy swojego auta, bo prędzej czy później to się powtórzy.

 • Wymień cylinder zamka swojego Porsche 911:

  Na koniec ostatnia możliwość, jeśli mimo próby odblokowania wkładki nie ma nic do zrobienia, kierownica nadal jest zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy zamień stacyjkę swojego Porsche 911. Ten proces nie jest bardzo problematyczny, jeśli masz podstawy mechaniki. Musisz tylko uważać, aby kupić model pasujący do Twojego Porsche 911. W przeciwnym razie udaj się do technika samochodowego, który będzie mógł wykonać ten proces za Ciebie.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Porsche 911, spójrz na kategorię Porsche 911.

Ссылка на основную публикацию