Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim Porsche Macan, co mogę zrobić?

Na tej stronie zwrócimy uwagę na problem, który może wydawać się nieistotny dla większości z Was, ale przydarzył się wielu nowym kierowcom! Rzeczywiście, będziemy odnosić się do temat zablokowanej kierownicy w moim Porsche Macan i jak postępować, jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji? Może się to wydawać logiczne, ale kiedy nie znasz dokładnie samochodów, znalezienie się naprzeciwko kierownicy zablokowanego Porsche Macan może być niepokojące. W tym artykule najpierw postaramy się pokazać, dlaczego kierownica Twojego samochodu jest zablokowana, a dodatkowo jak odblokować kierownicę Twojego Porsche Macan.

Dlaczego kierownica mojego Porsche Macan jest zablokowana?

Zacznijmy więc nasz artykuł od przyczyny problemu, przed którym stoisz. W obliczu zablokowana kierownica w Twoim Porsche Macan nie oznacza, że ​​neiman Twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie musi oznaczać, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub cylinder. Na szczęście dla ciebie to tylko element bezpieczeństwa. Mimo to, jeśli nikt ci nie wyjaśnił, jak to samochodowy system antykradzieżowy działa, nie możesz tego wymyślić. Celem tego urządzenia jest: zablokować kierownicę, a w konsekwencji kierownicę Twojego Porsche Macan, więc ewentualny złodziej, niezależnie od tego, czy uda mu się odpalić samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku i w konsekwencji swobodnie podróżować swoim Porsche Macan. To urządzenie działa prosto, po wyjęciu kluczyka z cylindra samochodu, jeśli poruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie umieszczony między kołami zębatymi kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy pomaga zapobiegać znacznej liczbie kradzieży samochodów, pamiętaj, aby aktywować go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Weiterlesen:
Fotel utknął Porsche Macan na swoim miejscu

Jak odblokować kierownicę mojego Porsche Macan?

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, dlaczego kierownica jest zablokowana, przyjrzymy się części, do której prawdopodobnie myślisz najpoważniej, jak odblokować kierownicę swojego Porsche Macan? Prawdopodobnie jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć lekarstwo na swój problem. Istnieją 3 techniki odblokowania kierownicy samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy swojego Porsche Macan?:

  To najmniej skomplikowane podejście i na pewno będzie lekarstwem na Twój problem. Aby to osiągnąć wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki swojego samochodu, następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahajcie się czytać naszej strony z treścią, która zajmuje się problemem zablokowanego kluczyka na aPorsche Macan), aby odblokować kierownicę swojego Porsche Macan, będziesz musiał obracać ją jednocześnie, próbując przekręcić kluczyk w Neimanie. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jeden sposób powinieneś mieć trochę luzu, co powinno pozwolić ci na wykonanie tego mikroobrotu, a zatem rozwiąż problem z zablokowaniem kierownicy w swoim Porsche Macan.

  .

 • Odkręć lufę w swoim Porsche Macan:

  Druga możliwość polega na tym, że jeśli nie potrafiłeś poradzić sobie z zablokowaniem kierownicy swojego Porsche Macan przy użyciu konwencjonalnej strategii, możesz stanąć przed innym problemem i to nie twoja blokada kierownicy jest winna. Możliwe, że w miarę upływu czasu cylinder się zatarł. Aby go odblokować, będziesz musiał zastosować spray, na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwól mu działać przez chwilę, zanim spróbujesz ponownie odblokować kierownicę. Zwróć uwagę, że jeśli się powiedzie, będziesz musiał pomyśleć o zakupie i wymianie lufy swojego samochodu, ponieważ w końcu to się powtórzy.

 • Wymień cylinder zamka swojego Porsche Macan:

  Wreszcie ostatnie prawdopodobieństwo, jeśli mimo próby odblokowania cylindra nie ma nic do zrobienia, kierownica nadal jest zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy zmień stacyjkę swojego Porsche Macan. Ta procedura nie jest bardzo trudna, jeśli masz podstawy w mechanice. Musisz po prostu uważać, aby kupić model pasujący do Twojego Porsche Macan. W każdym innym przypadku udaj się do swojego warsztatu, który wykona tę procedurę za Ciebie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Porsche Macan, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Porsche Macan.

Ссылка на основную публикацию