Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim Subaru Impreza, co mam zrobić?

W tym artykule skupimy się na problemie, który może wydawać się nieistotny dla większości z Was, ale przydarzył się wielu nowym właścicielom samochodów! Rzeczywiście, będziemy odnosić się do temat zablokowanej kierownicy w moim Subaru Impreza, a co możesz zrobić jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji? Może wydawać się to oczywiste, ale kiedy nie znasz dokładnie samochodów, znalezienie się w obliczu kierownicy zablokowanego Subaru Imprezy może być niepokojące. W tym artykule najpierw postaramy się wyjaśnić, dlaczego kierownica Twojego samochodu jest zablokowana, a dodatkowo, w jaki sposób możesz odblokować kierownicę Twojego Subaru Impreza.

Dlaczego kierownica mojego Subaru Imprezy jest zablokowana?

Zacznijmy więc naszą treść od źródła problemu, z którym się borykasz. Konfrontacja z kierownica zablokowana w Subaru Impreza nie sugeruje, że neiman twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie oznacza automatycznie, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub cylinder. Na szczęście dla ciebie to tylko element bezpieczeństwa. Niemniej jednak, jeśli nikt ci nie wyjawił, jak to się dzieje samochodowy system antykradzieżowy działa, nie możesz tego wymyślić. Celem tego systemu jest: zablokować kierownicę i w konsekwencji kierownicę Twojego Subaru Impreza, więc ewentualny złodziej, nawet jeśli uda mu się włączyć samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku i w konsekwencji swobodnie podróżować nim swoim Subaru Impreza. Ten system działa w zasadzie, po wyjęciu kluczyka z cylindra samochodu, jeśli poruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie umieszczony między kołami zębatymi kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy zapobiega dużej liczbie kradzieży samochodów, pamiętaj, aby aktywować go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Jak odblokować kierownicę mojego Subaru Imprezy?

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, dlaczego kierownica jest zablokowana, sprawdzimy pytanie, które prawdopodobnie najbardziej Cię entuzjastycznie dotyczy, jak odblokować kierownicę swojego Subaru Imprezy? Prawdopodobnie jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Istnieją 3 techniki odblokowania kierownicy samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy Twojego Subaru Impreza?:

  To najmniej skomplikowana metodologia i na pewno będzie rozwiązaniem Twojego problemu. Aby to osiągnąć, wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki samochodu, a następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę z treścią, która rozwiązuje problem blokady kluczyka w Subaru Impreza), aby odblokować kierownicę swojego Subaru Imprezy, będziesz musiał obracać ją jednocześnie, próbując przekręcić kluczyk w Neimanie. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jednym kierunku powinieneś mieć trochę luzu, co powinno pozwolić na wykonanie tego mikroobrotu i w rezultacie napraw problem blokady kierownicy w Subaru Impreza.

  .

 • Odkręć lufę w swoim Subaru Impreza:

  Drugie prawdopodobieństwo jest takie, że jeśli nie udało Ci się wyleczyć zablokowanej kierownicy w swoim Subaru Impreza przy użyciu klasycznej metodyki, możesz zmagać się z innym problemem i to nie wina Twojego systemu blokady kierownicy. Możliwe, że z biegiem czasu butla się zacięła. Aby go odblokować, będziesz musiał użyć sprayu, na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwolić mu działać przez kilka minut, zanim spróbujesz ponownie odblokować kierownicę. Pamiętaj, że jeśli to działa, będziesz musiał rozważyć zakup i wymianę lufy swojego samochodu, ponieważ w końcu to się powtórzy.

 • Wymień cylinder zamka Twojego Subaru Impreza:

  Na koniec ostatnia możliwość, jeśli mimo próby odblokowania cylindra nie ma nic do zrobienia, kierownica nadal jest zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy zmienić stacyjkę swojego Subaru Impreza. Ta procedura nie jest zbyt skomplikowana, jeśli masz podstawy mechaniki. Musisz tylko uważać, aby kupić model kompatybilny z Twoim Subaru Impreza. W każdym innym przypadku udaj się do swojego mechanika, który będzie mógł wykonać tę procedurę za Ciebie.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Imprezy, spójrz na kategorię Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Subaru Impreza
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector