Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kierownica zablokowana w moim Volkswagen Polo, co mogę zrobić?

Na tej stronie zwrócimy uwagę na problem, który dla większości z Was może wydawać się powierzchowny, ale przytrafił się wielu nowym kierowcom! W rzeczywistości będziemy odnosić się do temat zablokowanej kierownicy w moim Volkswagenie Polo i jak sobie z tym poradzić, jeśli zdajesz sobie sprawę, że znajdujesz się w takim scenariuszu? Może się to wydawać logiczne, ale gdy nie znasz dokładnie samochodów, znalezienie się naprzeciwko kierownicy zablokowanego Volkswagena Polo może być niepokojące. W tym artykule po pierwsze postaramy się opisać, dlaczego kierownica Twojego samochodu jest zablokowana, a po drugie, w jaki sposób możesz odblokować kierownicę Twojego Volkswagen Polo.

Dlaczego kierownica mojego Volkswagena Polo jest zablokowana?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od źródła problemu, przed którym stoisz. W obliczu zablokowana kierownica w Twoim Volkswagen Polo nie oznacza, że ​​neiman Twojego samochodu jest zablokowana lub zepsuta, ani nie oznacza to koniecznie, że będziesz musiał naprawić kluczyk lub cylinder. Na szczęście dla ciebie to tylko funkcja bezpieczeństwa. Mimo to, jeśli nikt ci nie wyjaśnił, jak to samochodowy system antykradzieżowy działa, nie możesz tego wymyślić. Celem tej jednostki jest: zablokować kierownicę, a w konsekwencji kierownicę Twojego Volkswagen Polo, więc ewentualny złodziej, niezależnie od tego, czy jest w stanie odpalić Twój samochód, nie będzie mógł zmienić jego kierunku i w konsekwencji swobodnie jeździć Twoim Volkswagenem Polo. Ten system działa w zasadzie, po wyjęciu kluczyka z cylindra samochodu, jeśli poruszysz kierownicą, zablokuje się dzięki językowi, który zostanie umieszczony między kołami zębatymi kolumny kierownicy. Ten prosty samochodowy system antykradzieżowy powstrzymuje znaczną liczbę kradzieży samochodów, pamiętaj, aby aktywować go za każdym razem, gdy wysiadasz z samochodu.

Jak odblokować kierownicę mojego Volkswagena Polo?

Teraz, gdy odkryliśmy, dlaczego kierownica jest zablokowana, przyjrzymy się części, która prawdopodobnie najbardziej Cię entuzjastycznie dotyczy, jak odblokować kierownicę Twojego Volkswagen Polo? Prawdopodobnie jesteś w domu i chcesz iść do pracy, więc czas znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Istnieją 3 sposoby odblokowania kierownicy Twojego samochodu:

 • Wyłączyć system antykradzieżowy swojego Volkswagena Polo?:

  To najprostsza metodologia i bez wątpienia będzie rozwiązaniem Twojego problemu. Aby tak się stało, wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki samochodu, następnie spróbować go przekręcić, powinien być wtedy normalnie zablokowany (nie wahajcie się przeczytać naszego artykułu dotyczącego problemu zablokowanego kluczyka na aVolkswagen Polo), aby odblokować kierownicę swojego Volkswagen Polo, musisz przekręcić ją w międzyczasie podczas próby przekręcenia kluczyka w Neiman. Kierownica powinna być zablokowana, ale przynajmniej w jeden sposób powinieneś mieć trochę luzu, co powinno pozwolić na wykonanie tego mikroobrotu i w rezultacie rozwiąż problem z zablokowaniem kierownicy w swoim Volkswagen Polo.

  .

 • Odkręć lufę swojego Volkswagen Polo:

  Drugim prawdopodobieństwem jest to, że jeśli nie potrafiłeś poradzić sobie z zablokowaniem kierownicy swojego Volkswagena Polo przy użyciu klasycznej techniki, możesz stanąć przed innym problemem i to nie system blokady kierownicy jest winny. Możliwe, że z czasem twój cylinder się zaciął. Aby go odblokować, będziesz musiał zastosować spray, na przykład WD40 i spryskać wnętrze lufy, pozwól mu działać przez kilka minut, zanim ponownie spróbujesz odblokować kierownicę. Pamiętaj, że jeśli to zadziała, będziesz musiał rozważyć zakup i wymianę lufy swojego samochodu, ponieważ na dłuższą metę to się powtórzy.

 • Wymień cylinder zamka swojego Volkswagen Polo:

  Wreszcie ostatnie prawdopodobieństwo, jeśli mimo próby odblokowania cylindra nie ma nic do zrobienia, kierownica nadal jest zablokowana, ponieważ kluczyk nie chce się przekręcić, wystarczy wymień stacyjkę swojego Volkswagena Polo. Ta operacja nie jest zbyt skomplikowana, jeśli masz podstawy mechaniki. Musisz tylko uważać, aby kupić model kompatybilny z Twoim Volkswagenem Polo. W każdym innym przypadku udaj się do technika samochodowego, który będzie mógł wykonać tę operację za Ciebie.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagen Polo, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Volkswagen Polo 8 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector