Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Bmw Serie 1 nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić latem, a zimą pomóc usunąć mgłę z przedniej szyby, klimatyzacja w samochodach jest od niedawna niemal obowiązkowa. Ale co jeśli klimatyzacja w Bmw Serii 1 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Najpierw przyjrzymy się różnym komplikacjom, które mogą zapobiec wychłodzeniu klimatyzacji w Twoim Bmw Serie 1, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Bmw Serii 1 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od oznak choroby, które mogą wyjaśnić, że klimatyzacja Twojego Bmw Serie 1 już nie chłodzi.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w mojej klimatyzacji Bmw Serie 1

Jedną z dość ogólnych wskazówek, które mogą Cię poinformować o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz samochodu, a tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji, może być wieczna lub po prostu obecna po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tej usterki, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Bmw Serie 1.

Weiterlesen:
Moja seria Bmw 1 ciągnie w prawo, co robić?

HAŁAS KLIMATYZACJI W Bmw Serii 1

Jednym z innych wskaźników, które mogą ostrzegać o awarii klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora słychać dziwny dźwięk (można podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może oznaczać wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Dość trudne do zauważenia bez szczegółowej wiedzy mechanicznej, spadek ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja nie będzie już zimna. Istnieje kilka możliwych przyczyn utraty ciśnienia, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek oparów czynnika chłodniczego
  • niedziałająca sprężarka klimatyzacji

SYSTEM KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Bmw Serie 1

Wreszcie możliwe jest, że klimatyzacja w Twoim Bmw Serie 1 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój system klimatyzacji już nie działa. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie się urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Bmw Serie 1, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy udało nam się zauważyć główne przyczyny tego, że system klimatyzacji Bmw Serie 1 już się nie ochładza, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest złożony, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że jesteś pewien źródła awarii. Niemniej jednak, oto główne możliwe naprawy i oszacowanie ich kosztów.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Bmw Serie 1 F21 ?

Pierwszym krokiem, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Bmw Serie 1, nie zastanawiaj się dwa razy, aby sprawdzić naszą skoncentrowaną na treści stronę na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu do klimatyzacji w Bmw Serie 1 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 1, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Bmw Serie 1.

Ссылка на основную публикацию