Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Chryslerze 200 nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić latem lub pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w samochodach jest ostatnio niemal niezbędnym elementem. Ale co jeśli klimatyzacja w Chryslerze 200 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym poście. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie klimatyzacji w Twoim Chryslerze 200, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Chryslerze 200 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Zaczniemy nasz przewodnik od objawów, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Chryslera 200 przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Chryslerze 200

Jedną z dość ogólnych wskazówek, które mogą Cię powiadomić o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz samochodu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji, może być wieczne lub obecne tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tego problemu, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Chryslerze 200.

Weiterlesen:
W moim Chryslerze 200 kontrolka wskaźnika paliwa świeci się, co robić?

HAŁAS KLIMATYZACJI W Chryslerze 200

Jednym z innych wskazań, które mogą powiadomić Cię o niedziałającym klimatyzatorze, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może oznaczać wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

W rzeczywistości dość trudna do zidentyfikowania bez skomplikowanej wiedzy mechanicznej, utrata ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Chryslerze 200

Wreszcie, możliwe jest, że klimatyzacja w Twoim Chryslerze 200 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój system klimatyzacji już nie działa. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.

JAK ROZWIĄZAĆ KLIMATYZACJA W MOIM CHRYSLERZE 200, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zaobserwować najważniejsze wyzwalacze systemu klimatyzacji Chrysler 200, który już się nie stygnie, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest dopracowany, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do źródła awarii. Mimo to, oto najważniejsze możliwe naprawy i szacunkowy koszt.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Chryslerze 200?

Pierwszy krok, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Chryslera 200, nie zastanawiaj się dwa razy, aby sprawdzić nasze dedykowane treści na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro licząc dolewkę klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Chryslerze 200 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chryslera 200, spójrz na kategorię Chrysler 200.

Ссылка на основную публикацию