Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Mitsubishi Pajero 3 nie jest już zimna

Niezależnie od tego, czy chcesz się ochłodzić w miesiącach letnich, czy pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w pojazdach stała się ostatnio niemal obowiązkową funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Mitsubishi Pajero 3 nie jest już zimna? To jest dokładnie pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić schłodzenie klimatyzacji w Twoim Mitsubishi Pajero 3, a na koniec przyjrzymy się dostępnym rozwiązaniom, które pomogą Ci poradzić sobie z tym problemem.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOJYM Mitsubishi Pajero 3 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od objawów, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Mitsubishi Pajero 3 już nie chłodzi.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Mitsubishi Pajero 3

Jednym z dość powszechnych wskazań, które mogą poinformować Cię o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu. , może być stałe lub obecne tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć lekarstwo na tę awarię, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Mitsubishi Pajero 3.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Mitsubishi Pajero

HAŁAS KLIMATYZACJI W Mitsubishi Pajero 3

Jednym z innych objawów, które mogą ostrzegać o nieprawidłowym działaniu klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora słychać dziwny dźwięk (można podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Właściwie dość trudne do zidentyfikowania bez skomplikowanych umiejętności mechanicznych, spadek ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • niedziałająca sprężarka klimatyzacji

SYSTEM KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Mitsubishi Pajero 3

Możliwe, że klimatyzacja w Twoim Mitsubishi Pajero 3 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój system klimatyzacji już nie działa. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Mitsubishi Pajero 3, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zobaczyć najważniejsze motywy systemu klimatyzacji Mitsubishi Pajero 3, który już nie stygnie, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest wyrafinowany, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że jesteś pewien źródła awarii. Niemniej jednak, oto najważniejsze możliwe naprawy i oszacowanie ich kosztów.

Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Mitsubishi Pajero 3 ?

Pierwszym krokiem, przed podjęciem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Mitsubishi Pajero 3, nie wahaj się zajrzeć do naszego skoncentrowanego artykułu na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Mitsubishi Pajero 3 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mitsubishi Pajero 3, przejdź do naszej kategorii Mitsubishi Pajero 3.

Ссылка на основную публикацию