Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Oplu Corsie nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić latem, a zimą pomóc usunąć mgłę z przedniej szyby, klimatyzacja w samochodach stała się ostatnio niemal obowiązkową funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Oplu Corsie nie jest już zimna? To jest dokładnie pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć na tej stronie. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie w Twoim Oplu Corsie, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Oplu Corsie NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od oznak choroby, które mogą wyjaśnić, że klimatyzacja Twojego Opla Corsy przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Oplu Corsie

Jedną z dość ogólnych wskazań, które mogą Cię poinformować o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji , może być wieczne lub obecne tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tego problemu, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Oplu Corsie.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Opel Corsa

HAŁAS KLIMATYZACJI W Oplu Corsa

Jednym z innych znaków, które mogą cię ostrzec przed awarią klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Dość trudne do zidentyfikowania bez zaawansowanych umiejętności mechanicznych, spadek ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek oparów czynnika chłodniczego
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Oplu Corsa

W końcu możliwe jest, że klimatyzacja w Twoim Oplu Corsie nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój układ klimatyzacji już nie działa. Oto różne korzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.

JAK ROZŁĄCZYĆ KLIMATYZACJA W MOIM Oplu Corsie, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zaobserwować główne motywy systemu klimatyzacji Opel Corsa, który już się nie stygnie, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest złożony, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do źródła awarii. Niemniej jednak, oto główne możliwe naprawy i oszacowanie ich kosztów.

Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Oplu Corsie?

Pierwszym krokiem, przed podjęciem jakiejkolwiek poważnej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Opla Corsy, nie zastanawiaj się dwa razy, aby sprawdzić nasze skoncentrowane na tym temacie treści.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie to kosztować mniej lub więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Oplu Corsie kosztuje około 500 euro z robocizną.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Opla Corsy, przejdź do naszej kategorii Opel Corsa.

Ссылка на основную публикацию