Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim peugecie 407 nie jest już zimna

Niezależnie od tego, czy chcesz się ochłodzić latem, czy pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w samochodach stała się ostatnio niemal niezbędnym elementem. Ale co jeśli klimatyzacja w Peugeot 407 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym poście. Najpierw przyjrzymy się różnym komplikacjom, które mogą zapobiec wychłodzeniu klimatyzacji w Twoim Peugeot 407, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Peugeot 407 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz poradnik zaczniemy od objawów, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Peugeot 407 już nie chłodzi.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Peugeot 407

Jednym z dość ogólnych znaków, które mogą powiadomić Cię o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji , może być trwały lub po prostu obecny po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć lekarstwo na tę usterkę, radzimy przejrzeć nasz przewodnik poświęcony nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Peugeot 407.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Peugeot 407

HAŁAS KLIMATYZACJI W Peugeot 407

Jednym z innych znaków, które mogą ostrzec Cię o nieprawidłowym działaniu klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może oznaczać wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Dość trudne do zauważenia bez skomplikowanych umiejętności mechanicznych, spadek ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie chłodzić. Istnieje kilka możliwych przyczyn utraty ciśnienia, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek oparów czynnika chłodniczego
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Peugeocie 407

Wreszcie, możliwe jest, że klimatyzacja w Twoim Peugeot 407 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój system klimatyzacji już nie działa. Oto różne pochodzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOJEGO Peugeot 407, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zobaczyć najważniejsze motywy systemu klimatyzacji Peugeot 407, który już nie stygnie, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że układ klimatyzacji jest złożony, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do źródła awarii. Mimo to, oto najważniejsze możliwe naprawy i szacunkowy koszt.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Peugeota 407 ?

Pierwszym krokiem, przed podjęciem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Peugeot 407, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym skoncentrowanym artykułem na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: na części trzeba wydać około 150 euro, a robociznę około 100 euro więcej.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie to kosztować mniej lub więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Peugeot 407 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Peugeot 407, przejdź do naszej kategorii Peugeot 407.

Ссылка на основную публикацию