Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Subaru Imprezie nie jest już zimna

Jeśli chcesz ochłodzić się latem lub pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w samochodach stała się ostatnio niemal nieodzowną funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Subaru Imprezie nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć na tej stronie. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie w Twoim Subaru Imprezie, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOJEJ Subaru Imprezie NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz przewodnik zaczniemy od oznak choroby, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Subaru Impreza przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w mojej klimatyzacji Subaru Impreza

Jednym z dość podstawowych wskaźników, które mogą Cię ostrzec, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji , może być stałe lub obecne tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tej awarii, radzimy zapoznać się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji na Subaru Impreza.

HAŁAS KLIMATYZACJI W Subaru Impreza

Jednym z innych objawów, które mogą powiadomić Cię o nieprawidłowym działaniu klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora pojawia się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może oznaczać wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Właściwie dość trudne do wykrycia bez skomplikowanej wiedzy mechanicznej, utrata ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • niedziałająca sprężarka klimatyzacji

SYSTEM KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Subaru Impreza

W końcu możliwe, że klimatyzacja w Twoim Subaru Imprezie nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój system klimatyzacji już nie działa. Oto różne korzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.
Weiterlesen:
Gdzie znajdę bezpiecznik klaksonu w Subaru Imprezie ?

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOJEJ Subaru Imprezie, KTÓRA JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zauważyć najważniejsze motywy systemu klimatyzacji Subaru Impreza, który już się nie stygnie, przedstawimy Ci różne dostępne dla Ciebie rozwiązania . Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest wyrafinowany, a samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do źródła awarii. Oto jednak najważniejsze możliwe naprawy i oszacowanie ich kosztów.

Pierwszy krok, przed wykonaniem jakiejkolwiek poważnej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Subaru Impreza, nie zastanawiaj się dwa razy, aby sprawdzić nasze skupione na tym temacie treści.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro licząc dolewkę klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana kompresora gazu do klimatyzacji w Subaru Impreza kosztuje około 500 euro z robocizną.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Imprezy, spójrz na kategorię Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector