Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Volkswagen Polo 3 nie jest już zimna

Jeśli chcesz się ochłodzić w miesiącach letnich lub pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w pojazdach staje się ostatnio niemal pożądaną funkcją. Ale co jeśli klimatyzacja w Volkswagenie Polo 3 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym poście. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie klimatyzacji w Twoim Volkswagenie Polo 3, a na koniec przyjrzymy się dostępnym sposobom rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Polo 3 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Zaczniemy nasz przewodnik od objawów choroby, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Volkswagen Polo 3 przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Volkswagen Polo 3

Jedną z dość podstawowych wskazań, które mogą Cię poinformować o tym, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji , może być trwały lub obecny tylko po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć rozwiązanie tego problemu, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Volkswagen Polo 3.

HAŁAS KLIMATYZACJI W Volkswagen Polo 3

Jednym z innych wskazań, które mogą powiadomić Cię o nieprawidłowym działaniu klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

Właściwie dość trudne do zidentyfikowania bez zaawansowanej wiedzy mechanicznej, utrata ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie chłodzić. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Volkswagen Polo 3

Możliwe, że klimatyzacja w Twoim Volkswagenie Polo 3 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój układ klimatyzacji przestał działać. Oto różne korzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.
Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volkswagen Polo 4?

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Polo 3, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy udało nam się zauważyć główne wyzwalacze systemu klimatyzacji Volkswagen Polo 3, który już się nie ochładza, pokażemy Ci różne dostępne rozwiązania . Na początek powinieneś wiedzieć, że system klimatyzacji jest wyrafinowany i że samodzielna naprawa nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że jesteś pewien źródła awarii. Niemniej jednak, oto główne możliwe naprawy i oszacowanie ich kosztów.

Pierwszym krokiem, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Volkswagen Polo 3, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem poświęconym temu tematowi.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: na części trzeba wydać około 150 euro, a robociznę około 100 euro więcej.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie Cię to kosztować mniej więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Volkswagen Polo 3 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 3, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector