Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Klimatyzacja w moim Volkswagen Polo 6 nie jest już zimna

Niezależnie od tego, czy chcesz ochłodzić się latem, czy pomóc w usuwaniu mgły z przedniej szyby w zimie, klimatyzacja w pojazdach staje się ostatnio niemal niezbędna. Ale co jeśli klimatyzacja w Volkswagenie Polo 6 nie jest już zimna? Na to właśnie postaramy się odpowiedzieć w tym poście. Najpierw przyjrzymy się różnym problemom, które mogą uniemożliwić chłodzenie klimatyzacji w Twoim Volkswagen Polo 6, a na koniec sprawdzimy dostępne rozwiązania tego problemu.

DLACZEGO KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Polo 6 NIE JEST JUŻ ZIMNA?

Nasz poradnik zaczniemy od objawów, które mogą uzasadniać, że klimatyzacja Twojego Volkswagen Polo 6 przestała chłodzić.

ZŁY ZAPACH KLIMATYZACJI w moim Volkswagen Polo 6

Jedną z dość podstawowych wskazówek, które mogą Cię ostrzec, że Twoja klimatyzacja nie działa, jest zapach stęchlizny lub wilgoci wewnątrz pojazdu, i tak, nieprzyjemny zapach może być ostrzeżeniem o wadliwym systemie klimatyzacji , może być trwały lub po prostu obecny po włączeniu klimatyzacji. Aby znaleźć lekarstwo na tę awarię, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem poświęconym nieprzyjemnym zapachom z klimatyzacji w Volkswagen Polo 6.

HAŁAS KLIMATYZACJI W Volkswagen Polo 6

Jednym z innych objawów, które mogą ostrzec Cię o nieprawidłowym działaniu klimatyzatora, jest to, że po włączeniu klimatyzatora wydaje się dziwny dźwięk (możesz podejść do otworów wentylacyjnych, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych dźwięków). Ten hałas może wskazywać na wadliwe sprzęgło klimatyzacji lub wadliwą sprężarkę klienta.

UTRATA CIŚNIENIA W OBIEGU KLIMATYZACJI

W rzeczywistości dość trudna do zidentyfikowania bez złożonej wiedzy mechanicznej, utrata ciśnienia w układzie klimatyzacji Twojego samochodu może spowodować, że klimatyzacja przestanie wytwarzać zimno. Istnieje kilka możliwych motywów utraty presji, które wymieniono poniżej:

  • Wyciek gazów chłodniczych
  • Niedziałająca sprężarka klimatyzacji

UKŁAD KLIMATYZACJI, KTÓRY W OGÓLE NIE DZIAŁA w moim Volkswagen Polo 6

Możliwe też, że klimatyzacja w Twoim Volkswagenie Polo 6 nie jest już zimna tylko dlatego, że Twój układ klimatyzacji już nie działa. Oto różne korzenie systemu klimatyzacji, który już nie działa:

  • Koło pasowe sprężarki HS: Sprężarka nie będzie zasilana, a obwód zostanie zatrzymany.
  • Problem nadciśnienia: Spowoduje to wyłączenie urządzenia.
  • Wadliwy czujnik: Podobnie jak w przypadku nadciśnienia, system klimatyzacji przełączy się w tryb awaryjny.
Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagen Polo 3?

JAK POPRAWIĆ KLIMATYZACJA W MOIM Volkswagen Polo 6, KTÓRY JUŻ NIE CHŁODZI?

Teraz, gdy byliśmy w stanie zauważyć główne motywy systemu klimatyzacji Volkswagen Polo 6, który już się nie stygnie, przedstawimy Ci różne dostępne rozwiązania . Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że układ klimatyzacji jest dopracowany, a chęć samodzielnego wykonania naprawy nie zawsze jest najlepszym pomysłem, zakładając, że masz pewność co do źródła awarii. Mimo to, oto główne możliwe naprawy i szacunkowy koszt.

Pierwszym krokiem, przed wykonaniem jakiejkolwiek większej naprawy, wyczyść klimatyzację swojego Volkswagen Polo 6, nie wahaj się zapoznać się z naszym dedykowanym artykułem na ten temat.

Jeśli to nie wystarczy, odpowietrz i uzupełnij płyn chłodzący, co powinno kosztować około 100 euro.

Wymiana sprzęgła klimatyzacji: będziesz musiał wydać około 150 euro na części samochodowe i około 100 euro więcej na robociznę.

Wyszukiwanie i naprawa wycieku klimatyzacji: w zależności od miejsca wycieku będzie to kosztować mniej lub więcej, licz średnio 150/200 euro, łącznie z uzupełnieniem klimatyzacji.

Wymiana skraplacza klimatyzacji: trzeba będzie liczyć około 200 euro.

Wymiana sprężarki gazu klimatyzacji w Volkswagen Polo 6 kosztuje około 500 euro z robocizną.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 6, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector